Ulaşım

Hava, Deniz ve Kara ulaşımlarında İş süreçlerinizde Queeme kullanabilirsiniz. Örneğin; Havaalanlarında check-in işlemi, bagaj verme ve bilet kontrol işlemleri gibi süreçlerden geçerek uçağımıza binme anına kadar çok fazla zaman harcarız. Ulaşım sektörleri arasında en uzun bekleme sürelerine havalimanlarında rastlıyoruz. Bazen bu bekleme süreçleri yüzünden müşterimiz uçağını dahi kaçırabiliyor. müşterilerinizin uzun kuyruklar yüzünden memnuniyetsizliğini ortadan kaldırmak ve iş süreçlerinizi iyileştirmek için Queeme ile entegre olun. Bekleme sürelerini optimize edin ve iş verimliliğinizi yükseltin, Dijital sıra alma yöntemi ile sosyal mesafeleri yönetirken temassız işlemlere olanak verin. Verimlilik altyapımız ile personel performansınızı da yükselterek, müşterilerinizden geri bildirimler alın. Müşterilerinizi yakından tanıyın sizleri sıklıkla ziyaretlerini takip edin. Önemli müşterilerinize öncelik verin.

Alışveriş

Müşterileriniz sizden öncelik ve kaliteli hizmet bekliyorsa Queeme ile tüm sorunları dijital platformu ile çözebilirsiniz. Artık girişlerininizde ve kasalarınızda kuyruk yok, müşteriniz dijitalde sıra alarak sırasının ne kadar sürede geleceğini queeme ile takip edebilecek böylece ayrıcalıklı yeni bir müşteri deneyimi sunabileceksiniz. Hem çalışanlarınız memnun, hem de sıraları gelene dek müşterileriniz… Müşterileriniz bekleme zamanlarında da alışveriş yapmaya devam ederek satışlarınızı artırabilirler, o esnada ise müşteri ve iş süreçlerindeki verimliliğinizi optimize edebilirsiniz. Müşterilerinizi yakından tanıyın, ziyaret sıklıklarını izleyerek onlara özel indirimler ve kampanyalar düzenleyin. Markanıza ve müşteri bağlılığınıza değer katın.

Gıda İşletmeleri

Yeme içme sektöründe zamanın etkin yönetimi, hız ve servis kalitesi işinizi büyütmenin anahtarıdır. Queeme ile zaman yönetiminize odaklanırken servis kalitenizi ölçümleyin. Artık restaurantınız, cafeniz veya şubelerinizdeki aksaklıkları ve iyileştirmeleri anlık raporlayabilirsiniz. Kaç dakika da bir yeni müşteri ziyaretiniz var, kaç personelle çalışmalısınız, personellerinizin ne kadar verimli çalışıyorlar bu soruların hepsini uzaktan Queeme ile takip edebilirsiniz. Müşterilerinizi yakından tanıyın. Hangi yaş gurubuna sahipler ve hangi seçimlere müşterileriniz önem veriyorlar, geri bildirimler alın ve aksaklıklarınızı izleyin. İşinizi geliştirin ve büyümenize katkı sağlayın. Kampanyalarınızı yönetin, ücretsiz ürün ve indirimler tanımlayın. Kampanyalarınızı yönetin.

Sağlık

Queeme ile sağlık merkezlerindeki süreç karışıklılığını minimize ederek hastalarınız ve personel arasındaki hizmeti daha verimli bir yapıya taşımak ister misiniz? Hasta ve doktor arasındaki sıra engellini ortadan kaldırarak dijitalde sosyal mesafeyi oluşturabilirsiniz. Dijital altyapımızla hastalarınız poliklinik kayıt, randevu aşamaları, tetkik anları, laboratuvar hizmetleri ve diğer birçok alanda işlemlerini temassız ve anlık yapabiliyorlar. Yaşanan aksaklıklar fark edilerek hızlıca büyük riskleri önlemek Queeme ile mümkün. Hastalarınıza verilen yönergelerle yanlış işlem veya kuyruk oluşturarak ortaya çıkan zaman kayıplarının önüne geçin. Acil’lerde ise hızlı tedavi sunun ve personel verimliliğini en üste çıkarın

Bankacılık & Finans

Müşterilerin sıklıkla beklemekten hoşlanmadığı iş süreçlerinizi sevimli ve daha iyi bir müşteri deneyimine dönüştürebilirsiniz. Gereksiz beklenen anlar Queeme ile artık dijitalleşiyor ve ortadan kalkıyor. Müşterinize kaç dakika sonra sıranın kendisine geleceğini anlık iletebiliyorsunuz. Bu sayede müşterileriniz zamanlarını istedikleri gibi yönetebiliyorlar. Queeme ile bankanızın müşterisi olsun olmasın herkes sıra alabiliyor ve sırasını dijital de takip edebiliyor. Bugün personelleriniz kaç müşteriye hizmet verdi. İşlemler ne kadar sürede tamamlanıyor. Şubelerinize günlük kaç müşteri geliyor ve zamanını o ortamda tüketiyorlar. Hepsini tek bir merkezden izleyin ve yönetin. Raporlama araçlarımızla verimliliğinizi maksimum noktaya taşıyın.

Etkinlik ve Organizasyon

Binlerce kişiye aynı anda hizmet vermek , kalabalıkları yönetmek ve herkesi memnun etmek zor mu geliyor ? O zaman Queeme kullanın. Queeme ile kimlerin etkinliklerinizi tercih ettiğini, yaş gruplarını, cinsiyetlerini, bir sonraki katılımlarını ve özel müşteri Vip alnalarını giriş çıkışları tek bir dijital altyapıyla yönetebilir hale geleceksiniz. Son etkinlikte , ziyarette veya organizasyonda nerelerde sorunlar yaşandı. Müşterileriniz nelerden şikayetçi, personel sayınız yeterli miydi? Tüm bunların cevabı Queeme raporlama araçlarıyla cebinizde. Gişeleri ortan kaldırarak hem biletlerinizi online altyapımızla satıp, hem kuyruklarınızı yönetebileceğinizi söylesek sizce nasıl olurdu. Mutlu müşteri ve mutlu yönetici deneyimi Queeme de